Praktické informace
Cena nové kuchyňské linky?
Je samozřejmě jedna z nejčastějších otázek všech klientů, na kterou lze přesně odpovědět až po zadání a vypracování projektu dle vašich požadavků. Grafický návrh ve 3D a nabídku ceny pro vás vypracujeme rádi a zdarma.

Cenu kuchyně ovlivňuje mnoho faktorů jako např. zvolený typ, materiál dvířek, materiál pracovní desky, výběr výsuvů. S jistotou však můžeme říci, že u nás pořídíte kuchyňskou linku nejvyšší kvality za dostupnou cenu. Mluví za nás také fakt, že za sebou máme více jak 1 000 realizací.

Zaměřujeme, instalujeme?
Zaměřte si prostor pro vaší budoucí kuchyň podle následujících instrukcí a poté můžete navštívit naše kuchyňské studio, kde s vámi naši projektanti zdarma vytvoří grafický návrh ve 3D programu přesně podle vašich představ a zaměřených údajů. Nebo zašlete zaměřené údaje na email nakonabytek@seznam.cz a zdarma a bez domluvených schůzek vám vypracujeme projekt s cenovou kalkulaci a zašleme zpět na váš email.

1) změřte výšku a šířku stěn
2) změřte výšku a šířku dveří a oken
3) změřte výšku, šířku a hloubku všech topných těles a ostatních instalací
Jaká kuchyňská dvířka?
Pro povrchovou úpravu dvířek klasických kuchyní se nejčastěji používají MDF desky potažené fólií, u kuchyní rustikálních jsou to převážně dvířka z masivu nebo lakované MDF, u moderních kuchyních se velmi často objevuje povrchová úprava také lamino nebo lak. Poradíme vám, který z následujích typů dvířek se do vaší kuchyně hodí nejlépe.

  • MDF dvířka potažená fólií
  • Hliníková dvířka se skleněnou výplní
  • Lakovaná dvířka
  • Masivní a dýhovaná dvířka

 

Nako nábytek | Ke mlýnu 19, Jesenice u Prahy, 252 42 | mobil: 736 763 689, nakonabytek@seznam.cz